به شاغلان خوش آمدید
مشخصات آگهی

کافی نت شایان

کافی نت شایان
خدمات اینترنتی به وسعت اینترنت

ثبت نام پروانه کسب اتحادیه ها

ثبت نام سامانه ثناءقوه قضائیه

خدمات الکترونیک قضایی

دریافت ابلاغ قضایی

خدمات مالیاتی

ثبت نام شماره اقتصادی

ثبت نام اظهارنامه مالیاتی

ثبت نام مالیات برارزش افزوده

دریافت فیش مستمری بازنشستگان

دریافت فیش حقوق فرهنگیان

دریافت فیش پرداخت بیمه

دریافت سوابق بیمه

تحقیقات اینترنتی

تحقیقات دانش آموزی

تحقیقات دانشجویی

تحقیقات عمومی

ساخت پاورپوینت

ثبت نام کنکور

ثبت نام دانشگاه ها

ثبت نام کارت ملی هوشمند

ثبت نام سوخت ناوگان حمل و نقل

ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان

ثبت نام های استخدامی

ثبت نام مشاغل خانگی

ثبت نام بیمه سلامت

ثبت نام وام ازدواج

ثبت نام مدارس

خدمات بانکی

خرید های اینترنتی

پرداخت های اینترنتی

پیگیری های اینترنتی

نمونه سوالات امتحانی

دریافت و ارسال فاکس

خدمات چاپ و تکثیر

فتوکپی سیاه و سفید

فتوکپی رنگی

پرینت سیاه و سفید

پرینت رنگی

اسکن عکس و مدارک

چاپ عکس

طراحی و چاپ

تراکت و کارت ویزیت

پرس و لمینت

فنر زنی و صحافی

تایپ متون

خدمات کامپیوتری

کامپیوتر و لپ تاپ

سخت افزار و نرم افزار

فروش و تعمیرات

ارتقاء و بروزرسانی

نصب ویندوز

نصب آنتی ویروس

نصب نرم افزارها

نرم افزار و بازی

فیلم و کارتون

تبدیل فیلم و موزیک

رایت CD , DVD

همه خدمات در کافی نت شایان

اصفهان : خیابان پروین ابتدای آل خجند دست چپ کافی نت شایان

تلفن تماس : 32503454-031

کانال تلگرامی : cafenetshayan@

ارتباط با مدیر : Modiradd@

آدرس کافی نت شایان در گوگل :
https://goo.gl/549T7H



قیمت: مناسب

به روز شده: شنبه, 16 آذر 1398


اطلاعات تماس
نام مسئول: شایان
تلفن ثابت: 031-32503454
تلفن همراه:
قیمت: مناسب
آدرس ایمیل: پست الکترونیک
تاریخ انقضاء: يكشنبه, 23 آذر 1399
موقعیت آگهی: اصفهان
آدرس: آدرس : اصفهان خیابان پروین ابتدای خیابان آل خجند کافی نت شایان تلفن : 32503454-031
شماره : 7775
3446 بازدید
1398/09/16
تازه های کامپیوتر و شبکه

جهت کار با نرم افزار های تخصصی

جهت کار با نرم افزار های تخصصی

دعوت به همکاری فارغ التحصیلان ارشد و کارشناسی- غیر حضور و پروژه ای از فارغ ... تهران - اوج دانش , تلفن : ۰۹۲۱۲۳۹۴۰۱۸ ۰۲۱۸۸۲۶۳۱۲۸ 00/01/25
نوبت دهي مراکز درماني تيبا سامانه

نوبت دهي مراکز درماني تيبا سامانه

نرم افزار نوبت دهی تلفنی مراکز درمانی یکی از موارد مهم در مراکز درمانی ، حجم با ... تهران - tibasamaneh , تلفن : ۸۸۴۷۱۱۱۰ - ۸۸۴۷۱۲۲۲ 00/01/24
ضبط مکالمات ويپ (سيپ ترانک ) SIPLogic

ضبط مکالمات ويپ (سيپ ترانک ) SIPLogic

ضبط مکالمات ویپ (سیپ ترانک( دستگاه ضبط مکالمات SIPLogic جهت ضبط کلیه مکالمات ... تهران - tibasamaneh , تلفن : ۸۸۴۷۱۱۱۰ - ۸۸۴۷۱۲۲۲ 00/01/24
پيام همراه نرم افزار ارسال و دريافت پيامک تيبا سامانه

پيام همراه نرم افزار ارسال و دريافت پيامک تيبا سامانه

نرم افزارارسال پیامک (SMS) برقراری ارتباط موثر با مخاطبان یکی از مهمترین راه ها ... تهران - tibasamaneh , تلفن : ۸۸۴۷۱۱۱۰ - ۸۸۴۷۱۲۲۲ 00/01/24
دورکاری وپیپ

دورکاری وپیپ

کرونا یک فرصت برای امتحان دور کاری در کسب و کار: تماس ها برای ارائه خدمات و ... تهران - tibasamaneh , تلفن : ۸۸۴۷۱۱۱۰ - ۸۸۴۷۱۲۲۲ 00/01/24
پيام گو سامانه تلفن گويا و اطلاع رساني تيبا سامانه

پيام گو سامانه تلفن گويا و اطلاع رساني تيبا سامانه

نرم افزار تلفن گویا و پاسخگوی خودكار «پیام گو» ، به عنوان یك سیستم پاسخگوی ۲۴ سا ... تهران - tibasamaneh , تلفن : ۸۸۴۷۱۱۱۰ - ۸۸۴۷۱۲۲۲ 00/01/24
پانا پيام نرم افزار گزارشات سانترال پاناسونيک تيبا سامانه

پانا پيام نرم افزار گزارشات سانترال پاناسونيک تيبا سامانه

نرم افزار گزارشات سانترال (پاناپیام) این نرم افزار از طریق ارتباط با مراکز تلفن ... تهران - tibasamaneh , تلفن : ۸۸۴۷۱۱۱۰ - ۸۸۴۷۱۲۲۲ 00/01/24
کارت سخت افزاری تلفن گویا Dialogic و Donjin تیبا سامانه

کارت سخت افزاری تلفن گویا Dialogic و Donjin تیبا سامانه

کارت های دیالوجیک کارتهای سخت افزاری دیالوجیک (Dialogic) مشهورترین کارتهای سخ ... تهران - tibasamaneh , تلفن : ۸۸۴۷۱۱۱۰ - ۸۸۴۷۱۲۲۲ 00/01/24
MEDIA CONVERTOR Dlink

MEDIA CONVERTOR Dlink

مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR Dlink قیمت ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال تلفن : ۰۹۱۲۲۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 00/01/24
patchcord OPC-SM-DP-2-SC/APC-SC/APC

patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC

patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC قیمت ۲۵ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 00/01/24
سيستم اداري يگانه

سيستم اداري يگانه

سيستم دبيرخانه يگانه نرم افزاريست توانا براي مديريت امور دبيرخانه سازمان ها و شر ... - مهناز اصانلو , تلفن : ۰۹۳۷۸۲۱۴۵۸۵ ۲۲۴۶۹۴۹۰ 00/01/24
nopic

MEDIA CONVERTOR FIBERDGE

MEDIA CONVERTOR FIBERDGE مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR fiberdge قیمت ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 00/01/24
patchcord OPC-SMF-28e SM-z

patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z

patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z قیمت ۲۵۰.۰۰۰ریال تلفن : ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 00/01/24
سيستم بایگانی اسناد  يگانه

سيستم بایگانی اسناد يگانه

در عصر ارتباطات، سرعت دسترسی به اسناد و اطلاعات نقش بسزائی ایفا می کند در اکثر ... - مهناز اصانلو , تلفن : ۰۹۳۷۸۲۱۴۵۸۵ ۰۲۱۲۲۴۶۹۴۹۰ 00/01/24
cisco module GLCLHSM

cisco module GLCLHSM

ماژول سیسکو cisco module GLCLHSMقیمت ۶۵۰.۰۰۰ریال تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ و ۰۹۳۹۲۰۷۶۱ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 00/01/24
MEDIA CONVERTOR planet

MEDIA CONVERTOR planet

MEDIA CONVERTOR planet مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR planet قیمت ۱.۷۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 00/01/24
usb wireless card miconet sp907gp

usb wireless card miconet sp۹۰۷gp

usb wireless card miconet sp۹۰۷gp یو اس بی کارت وایرلس usb wireless card micon ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 00/01/24
فروش چراغ سردکل خورشیدی

فروش چراغ سردکل خورشیدی

طراحی و تولید انواع چراغ دکل خورشیدی با استفاده از LED بدون نیاز به برق شهر (تغ ... تهران - abadgaran , تلفن : ۰۹۱۲۶۰۶۰۵۳۸ ۰۹۱۲۶۰۶۰۵۳۸ 00/01/23
cisco router 1721 + 1*WIC1T

cisco router ۱۷۲۱ + ۱*WIC۱T

روتر سیسکو در حد نو cisco router ۱۷۲۱ + ۱*WIC۱Tقیمت ۳.۰۰۰.۰۰۰ریال تلفن : ۰۹۱۲۲ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۴۷۲۷۱۴ 00/01/23
نرم افزار رژیم درمانی

نرم افزار رژیم درمانی

امکانات عمومی نرم افزار : تشکیل پرونده بیمار و ثبت مشخصات جسمی پیشنهاد کالری ج ... - اعتماد پرداز , تلفن : ۰۹۱۲۲۱۰۵۷۶۰ ۰۹۱۲۲۱۰۵۷۶۰ 00/01/23