به شاغلان خوش آمدید
آگهی های ویژه

لوازم جانبی و قطعات

تازه های لوازم جانبی و قطعات - کامپیوتر و شبکه

فروش انواع موس

فروش انواع موس

با ضمانت نامه و برچسب \\\" شبنم \\\" فروش عمده و خرده موس های رایانه موس ه ... - امین ذوقی , تلفن : ۰۹۱۲۵۷۱۸۰۰۲ 99/04/22
nopic

فروش فوق العاده فلش مموری فیلیپس ۸ گیگ

فروش فوق العاده فلش مموری ۸ گیگ فیلیپس تایوانی با گارانتی مادام العمر تعویض در س ... - امیراهری پور , تلفن : ۰۹۱۴۷۳۰۴۴۵۴ ۰۴۱۱۲۶۶۱۵۲۸ 99/04/16
دستگاه فراخوان گارسون

دستگاه فراخوان گارسون

این سیستم بی سیم و از راه دور می باشد که تا فاصله ۱۵۰ متر را پوشش می دهد و شامل ... - اميربابك سرشار , تلفن : ۰۹۳۸۳۹۲۱۹۸۷ ۰۷۱۱-۲۳۴۸۵۲۵ 99/04/16
Pocket Pc- PDA

Pocket Pc- PDA

پاکت پی سی نوعی رایانه کوچک است که میتوان آن را در یک دست گرفت ، از نظر ابعاد به ... - اميربابك سرشار , تلفن : ۰۹۳۸۳۹۲۱۹۸۷ ۰۷۱۱-۲۳۴۸۵۲۵ 99/04/16
دستگاه فراخوان مشتري

دستگاه فراخوان مشتري

فراخوان مشتری دستگاهی است که بدون وابستگی به نرم افزار خاص ، قابل استفاده می باش ... - اميربابك سرشار , تلفن : ۰۹۳۸۳۹۲۱۹۸۷ ۰۷۱۱-۲۳۴۸۵۲۵ 99/04/16
كيوسك نوبت دهي

كيوسك نوبت دهي

بدون نیاز به سیستم کامپیوتر عدم نیاز به سیستم سرور عدم نیاز به کابل کشی در محی ... - اميربابك سرشار , تلفن : ۰۹۳۸۳۹۲۱۹۸۷ ۰۷۱۱-۲۳۴۸۵۲۵ 99/04/16
Router  microtic 450

Router microtic ۴۵۰

Router microtic ۴۵۰ روتر میکروتیک Router microtic ۴۵۰ قیمت ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال ب ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/08
nopic

faceplate +keystone

faceplate +keystone cat۵e d-link face plate +keystone cat۵e dj-link فیس پلیت د ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/08
catalyst 2960

catalyst ۲۹۶۰

switch catalyst ۲۹۶۰ G cisco سوییچ ۲۴ پورت سیسکو سری G در حد نو قیمت ۶.۰۰۰.۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/08
case rack mount 4 U

case rack mount ۴ U

case rack mount ۴ U کیس رک مونت گیرین case rack mount ۴U مشکی-G۴۷۰ Green ۱۷۸×۴۸ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۲۱۸۸۴۷۲۷۱۱ 99/04/08
nopic

۱۲dbi omni antenna tplink

۱۲dbi omni antenna tplink آنتن امنی تی پی لینک ۱۲dbi omni antenna tplink قی ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/07
usb wireless card linksys WUSB54GC

usb wireless card linksys WUSB۵۴GC

usb wireless card linksys WUSB۵۴GC یو اس بی کارت وایرلس دی لینک usb wireless ca ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/07
proxim 5054 sur attach antenna

proxim ۵۰۵۴ sur attach antenna

proxim ۵۰۵۴ sur attach antenna رادیو پروکسیم proxim ۵۰۵۴ sur attach antenna در ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/07
usb wireless card dlink DWA-110

usb wireless card dlink DWA-۱۱۰

usb wireless card dlink DWA-۱۱۰ یو اس بی کارت وایرلس دی لینک usb wireless card ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/07
proxim 5054BSUR

proxim ۵۰۵۴BSUR

proxim ۵۰۵۴ BSUR رادیو پروکسیم proxim ۵۰۵۴BSUR در حد نو قیمت ۱۷.۰۰۰.۰۰۰ ریا ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/07
usb wireless card miconet sp907gp

usb wireless card miconet sp۹۰۷gp

usb wireless card miconet sp۹۰۷gp یو اس بی کارت وایرلس usb wireless card micon ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/07
patchcord OPC-SM-DP-2-SC/APC-SC/APC

patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC

patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC قیمت ۲۵ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/05
nopic

MEDIA CONVERTOR FIBERDGE

MEDIA CONVERTOR FIBERDGE مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR fiberdge قیمت ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/05
patchcord OPC-SMF-28e SM-z

patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z

patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z قیمت ۲۵۰.۰۰۰ریال تلفن : ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/05
MEDIA CONVERTOR planet

MEDIA CONVERTOR planet

MEDIA CONVERTOR planet مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR planet قیمت ۱.۷۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 99/04/05