به شاغلان خوش آمدید
آگهی های ویژه

لوازم جانبی و قطعات

تازه های لوازم جانبی و قطعات - کامپیوتر و شبکه

nopic

faceplate +keystone

faceplate +keystone cat۵e d-link face plate +keystone cat۵e dj-link فیس پلیت د ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/22
Router  microtic 450

Router microtic ۴۵۰

Router microtic ۴۵۰ روتر میکروتیک Router microtic ۴۵۰ قیمت ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال ب ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/22
case rack mount 4 U

case rack mount ۴ U

case rack mount ۴ U کیس رک مونت گیرین case rack mount ۴U مشکی-G۴۷۰ Green ۱۷۸×۴۸ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۲۱۸۸۴۷۲۷۱۱ 97/09/22
catalyst 2960

catalyst ۲۹۶۰

switch catalyst ۲۹۶۰ G cisco سوییچ ۲۴ پورت سیسکو سری G در حد نو قیمت ۶.۰۰۰.۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/22
nopic

۱۲dbi omni antenna tplink

۱۲dbi omni antenna tplink آنتن امنی تی پی لینک ۱۲dbi omni antenna tplink قی ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
patchcord OPC-SMF-28e SM-z

patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z

patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z patchcord OPC-SMF-۲۸e SM-z قیمت ۲۵۰.۰۰۰ریال تلفن : ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
usb wireless card dlink DWA-110

usb wireless card dlink DWA-۱۱۰

usb wireless card dlink DWA-۱۱۰ یو اس بی کارت وایرلس دی لینک usb wireless card ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
usb wireless card miconet sp907gp

usb wireless card miconet sp۹۰۷gp

usb wireless card miconet sp۹۰۷gp یو اس بی کارت وایرلس usb wireless card micon ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
proxim 5054BSUR

proxim ۵۰۵۴BSUR

proxim ۵۰۵۴ BSUR رادیو پروکسیم proxim ۵۰۵۴BSUR در حد نو قیمت ۱۷.۰۰۰.۰۰۰ ریا ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
usb wireless card linksys WUSB54GC

usb wireless card linksys WUSB۵۴GC

usb wireless card linksys WUSB۵۴GC یو اس بی کارت وایرلس دی لینک usb wireless ca ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
proxim 5054 sur attach antenna

proxim ۵۰۵۴ sur attach antenna

proxim ۵۰۵۴ sur attach antenna رادیو پروکسیم proxim ۵۰۵۴ sur attach antenna در ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
nopic

MEDIA CONVERTOR FIBERDGE

MEDIA CONVERTOR FIBERDGE مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR fiberdge قیمت ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
cisco module GLCLHSM

cisco module GLCLHSM

ماژول سیسکو cisco module GLCLHSMقیمت ۶۵۰.۰۰۰ریال تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ و ۰۹۳۹۲۰۷۶۱ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
MEDIA CONVERTOR planet

MEDIA CONVERTOR planet

MEDIA CONVERTOR planet مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR planet قیمت ۱.۷۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
MEDIA CONVERTOR Dlink

MEDIA CONVERTOR Dlink

مدیا کانورتور در حد نو MEDIA CONVERTOR Dlink قیمت ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال تلفن : ۰۹۱۲۲۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
patchcord OPC-SM-DP-2-SC/APC-SC/APC

patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC

patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC patchcord OPC-SM-DP-۲-SC/APC-SC/APC قیمت ۲۵ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/21
pigtail SM-DP-2-SC/SC

pigtail SM-DP-۲-SC/SC

pigtail SM-DP-۲-SC/SC قیمت ۱۰۰.۰۰۰ ریال تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ و ۰۹۳۹۲۰۷۶۱۳۶ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۴۷۲۷۱۴ 97/09/20
cisco router 1721 + 1*WIC1T

cisco router ۱۷۲۱ + ۱*WIC۱T

روتر سیسکو در حد نو cisco router ۱۷۲۱ + ۱*WIC۱Tقیمت ۳.۰۰۰.۰۰۰ریال تلفن : ۰۹۱۲۲ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۴۷۲۷۱۴ 97/09/20
UPS FARATEL 1250 + NEW BATTERY

UPS FARATEL ۱۲۵۰ + NEW BATTERY

یو پی اس فاراتل درحد نو کاملا سالم UPS FARATEL ۱۲۵۰ + NEW BATTERYقیمت ۳.۰۰۰.۰۰۰ ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/20
cisco router 2610xm + 2*WIC2T + cab

cisco router ۲۶۱۰xm + ۲*WIC۲T + cab

روتر سیسکو در حد نو cisco router ۲۶۱۰xm + ۲*WIC۲T + cab قیمت ۷.۵۰۰.۰۰۰ریال با ... - amir momtaheni , تلفن : ۰۹۱۲۲۰۷۶۱۳۶ ۰۲۱۸۸۴۷۲۷۱۴ 97/09/20