به شاغلان خوش آمدید

تعرفه درج آگهی

آگهی عادی
  • درج آگهی عادی در این سایت رایگان است.
  • هر کاربر با یک بار ثبت نام در این سایت، می تواند به تعداد نامحدودی آگهی ثبت نماید .
آگهی ویژه
  • درج آگهی ویژه در این سایت مشمول پرداخت هزینه می باشد.
  • هزینه آگهی ویژه در قسمت تعرفه درج آگهی ویژه درج شده است.
پرداخت هزینه

هزینه آگهی خود را می توانید به روشهای زیر پرداخت نمایید:

  1. پرداخت اینترنتی : در صورت داشتن رمز دوم اینترنتی برای کارت خود، وجه آگهی خود را از طریق پرداخت آنلاین سایت پرداخت نمایید.

  2. پرداخت از طریق دستگاه خود پرداز بانکها : با استفاده از دستگاه های خودپرداز بانکها و از طریق گزینه انتقال به کارت می توانید وجه آگهی خود را به شماره کارت (6104337792728196) مربوط به بانک ملت به نام سایت شاغلان انتقال دهید. سپس شماره کارت خود را همراه با شماره ارجاع (شماره بازیابی / شماره مرجع) و مبلغ و تاریخ در فرم ثبت آگهی وارد نمایید.

  3. مراجعه به بانک و واریز به حساب : شما می توانید به هر یک از شعب بانک ملت مراجعه نموده و وجه آگهی را به شماره حساب (4616813474) به نام سایت شاغلان واریز نموده و شماره فیش واریز نقدی خود را (شماره برگ درخواست واریز به رنگ قرمز) همراه با مبلغ و تاریخ در فرم ثبت آگهی وارد نمایید.

استحضار داشته باشید که پس از پرداخت وجه باید وارد سایت  شده و مشخصات پرداخت خود را در همان صفحه متن آگهی ثبت نمایید. از زمان ثبت مشخصات پرداخت وجه، ظرف مدت 1 روز کاری (در صورت عدم مغایرت آگهی با قوانین سایت) آگهی شما بعنوان آگهی ویژه فعال می گردد.

لطفا در صورت وجود هر گونه ابهام یا پرسش حتما با ما به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید مکاتبه فرمایید.